^наверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Совместимость имён

Имя девушки:
Имя парня:

Были ли у вас какие либо признаки беременности?

были еще до задержки - 43.5%
начались только с задержки - 23.2%
не было, все было как обычно - 33.3%

Total votes: 69
The voting for this poll has ended on: жовтня 5, 2014

Есть/была ли у Вас привычка держаться за живот во время беременности?

Да - 44.8%
Нет - 20.7%
Не было беременности - 34.5%

Total votes: 58
The voting for this poll has ended on: жовтня 5, 2014
( 1 Голос ) 

Як одягати новонароджену дитинуУ кожної вагітної жінки “розбігаються” очі в дитячому магазині при вигляді різноманіття і пишноти дитячого одягу.

Ми надамо популярні поради, що стосуються одягу малюка при різних температурах в приміщенні і на вулиці, і зробимо акцент на те, які необхідно врахувати індивідуальні особливості організму вашого немовляти:

Щоб визначити, як почуває себе дитина, торкніть його носик. Якщо йому холодно, то ніс буде холодним, якщо жарко – гарячим, якщо тепло і затишно – носик буде теплим.
У перші 10 днів життя дитини краще загортати пелюшками з руками, покривати головку чепчиком, надягати під пелюшку сорочечку. Звичайно, не обійтися і без “зручного” і дорогого винаходу для породіль і немовлят – памперсів для новонароджених.
Ті, хто не встиг (або немає можливості) придбати памперси, може зробити, з кількох шарів марлі, підгузник і штанці з пелюшки. Для цього потрібні пелюшка і пояс з пелюшки довжиною 1 метр і шириною 10 см. Складіть велику пелюшку трикутником, підставою догори і вкладіть в неї маленький квадратик клейонки, потім поздовжньо покладіть підгузник, а на нього дитину. Підгузник заверніть між ніжками, а кінці пелюшки перекиньте через животик, на який покладіть пояс, підсунувши його під дитину хрестиком. Потім кінці паска зв’яжіть з нижніми язичками пелюшки між ніжками, не сильно затягуючи.
Підгузки вбирають сечу і випорожнення, оберігають дитину від попрілості та охолодження, якщо постійно міняти і прати їх. Але вони обходяться набагато дешевше памперсів і пелюшок, їх можна зробити з будь-якої м’якої бавовняної тканини або марлі.
Через 10 днів дитину можна одягати інакше. Для цього потрібна сорочечка з розрізом ззаду, кофточка з застібкою спереду і довгим, зашитим у ручок, рукавом, і пелюшки або повзунки для ніжок. Ручки у малюка повинні бути вільними.
Одяг для немовлят повинен бути легким, еластичним, добре вбирати вологу і пропускати повітря. Такі вимоги мають льон, бавовна, креп, батист, фланель, байка, х / б трикотаж. На одязі не повинно бути грубих рубців і застібок, рюшів і оборок, а шви повинні знаходитися на лицьовій стороні.
Одяг не повинен утрудняти рухів, тому ми рекомендуємо не купувати відразу дуже велику їх кількість. У міру зносу або швидкого росту малюка, ви зможете докуповувати необхідні речі.
У гардеробі новонародженого ви повинні мати для початку (в шт.):
- Сорочечки – 10-15
- Пелюшки (тонкі) – 20-25
- Повзунки – 10-15
- Пелюшки (теплі, фланелеві) – 10-15
- Підгузники – 20-25
- Кофточки – 4-6
- Ковдра тонка – 2, ковдра тепла – 1
До 2-3-х місяців гардероб поповнять:
- Повзунки іншого розміру – 10-15
- Нагрудники – 3-4
в домашній обстановці (з температурою 21-23 градуси) необхідний тонкий х / б одяг, в більш прохолодних приміщеннях (до 18 градусів) – х / б білизна, костюмчик та шкарпетки, в холодних (до 15 градусів) – х / б білизна, костюмчик з фланелі або трикотажу з довгим рукавом і вовняні шкарпетки.
Для вулиці одягати дитину необхідно в залежності від погодних умов, не кутаючи зайве, щоб малюк не перегрівся. Тут стануть в нагоді х / б, вовняні та напівшерстяні речі, пелюшки і ковдри, комбінезончик.
Рекомендуємо в морозну, дощову і вітряну погоду не гуляти з немовлям на вулиці – незміцніла носоглотка малюка реагує на низьку температуру. Надалі, він може захворіти навіть при невеликих її перепадах. Купуйте малюкові маєчки, светри і штанці з овечої вовни, а також овечу ковдру. Шерсть вівці вбирає вологу до 30% власної ваги і не буває сирою на дотик, майже не охолоджує шкіру, дотримуючись термоізоляції.