^наверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Совместимость имён

Имя девушки:
Имя парня:

Были ли у вас какие либо признаки беременности?

были еще до задержки - 43.5%
начались только с задержки - 23.2%
не было, все было как обычно - 33.3%

Total votes: 69
The voting for this poll has ended on: жовтня 5, 2014

Есть/была ли у Вас привычка держаться за живот во время беременности?

Да - 44.8%
Нет - 20.7%
Не было беременности - 34.5%

Total votes: 58
The voting for this poll has ended on: жовтня 5, 2014
( 0 Голосов ) 

Уже багато модних сезонів не втрачають своєї актуальності сукні в стилі сафарі. Спочатку цей напрям призначалося для тих, хто любив подорожувати і з полюванням кидався в будь-пригоди.
 
Плаття в стилі сафаріЗараз цей стиль став важливий не тільки для мандрівників, але й для звичайних міських жителів. Такий одяг допомагає міським обивателям зануритися в атмосферу дикої природи. Основними кольорами стилю є: хакі, гірчичний і всі відтінки цих квітів. Саме завдяки цим тонам можна сховатися в пустелі, лісі або інших місцях дикої природи.
 
Крій таких суконь легкий, невагомий, з яскраво вираженою лінією плечей. Є універсальні моделі, які можна носити влітку, навесні і восени. Вся справа в рукавах. У розгорнутому вигляді рукава довгі, але трохи вище ліктя є гудзик, яка допоможе пристебнути рукав в короткому положенні. Це дуже зручно не тільки для міського мінливості, а й для тих, хто подорожує в тих місцях, де погода змінюється буквально по годинах.
 
Ще один наочний відмінність цього стилю від інших - наявність великих кишень. Адже мандрівники не можуть ні хвилини прожити без своїх життєво важливих інструментів. Це може бути навіть звичайний похідний ніж. Також на сукнях цього стилю (в міському варіанті) може бути абсолютно будь-який кольоровий принт, який зробить одяг індивідуальної.
 
Стиль сафарі допомагає не тільки наблизитися до природи, він максимально зручний. Багато сукні шиють тільки з натуральних тканин. А це говорить про зручність носіння, до того ж такий одяг дуже швидко сохне і легко прасується.
 
Часом буває складно підібрати взуття. Адже не будь-який вид кросівок, сандалією, туфель підійде до цього виду одягу. Але виробники пропонують багато варіантів, так що ви обов'язково знайдете щось своє. Необхідно ретельно вибирати серед такого розмаїття.
 
Важливо знайти відповідні аксесуари до сукні в стилі сафарі. Це не дуже складно, адже до нього підійдуть абсолютно будь-які аксесуари мандрівників. Це можуть бути браслети і намиста ручної роботи, також шкіряні браслети та інші схожі прикраси, які просто освіжать вид сукні.