^наверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Совместимость имён

Имя девушки:
Имя парня:

Были ли у вас какие либо признаки беременности?

были еще до задержки - 43.5%
начались только с задержки - 23.2%
не было, все было как обычно - 33.3%

Total votes: 69
The voting for this poll has ended on: жовтня 5, 2014

Есть/была ли у Вас привычка держаться за живот во время беременности?

Да - 44.8%
Нет - 20.7%
Не было беременности - 34.5%

Total votes: 58
The voting for this poll has ended on: жовтня 5, 2014
( 5 Голосов ) 

рослини для малюкаЯкщо в кімнаті вашої дитини немає рослин, то вам бажано «розробити» на його підвіконні ботанічний сад. Однак вам треба враховувати, що багато рослин там вирощуват не слід.

Позитивний вплив квітів. Вони рятують приміщення від токсинів, а також надають позитивний вплив на нервову систему дитини.

Купуємо, привозимо від бабусі рослини. Якщо ваше чадо по своїй натурі є гіперактивним, то ми вам рекомендуємо купити для його кімнати цитрусові рослини. Вони відмінно впливають на самопочуття, а також позбавляють від дратівливості.

Ви цілком можете поставити в дитяче приміщення азалію і розмарин. З їх допомогою можна швидко звільнитися від почуття втоми. Не зайвою буде і хризантема. Вона має дуже приємний аромат і поглинає всі літаючі в повітрі небезпечні речовини, скоріше проходить лікування грипу. Ви також можете придбати для приміщення чада папороті, лавр і фуксії. Щодо сансевіери можна відзначити, що вона позбавляє кімнату від вуглекислого газу. Хтось віддає перевагу тримати в оселі пальми.

Про які рослинах найкраще забути? Вам ні в якому разі не можна ставити в дитячій кімнаті кактуси, пеларгонію і молочай. Жодного разу не можна купляти декоративні рослини чи деревця для малюка віком до 5 років. Дитина дуже уважна і червоні чи жовті ягідки непримінно її закікавлять. Як наслідок, батьків чекає дуже неприємне отруєння. Взагалі, практично всі плоди дерактивних домашніх рослин - шкідливі для вживання в їжу.

Поради. Не забувайте, що всі рослини, наявні в дитячій, слід постійно протирати вологою ганчірочкою. При виборі в магазині рослин звертайте увагу на етикетку. Не ставте в кімнаті чада велику кількість рослин, інакше дитина може страждати від алергії.