^наверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Совместимость имён

Имя девушки:
Имя парня:

Были ли у вас какие либо признаки беременности?

были еще до задержки - 43.5%
начались только с задержки - 23.2%
не было, все было как обычно - 33.3%

Total votes: 69
The voting for this poll has ended on: жовтня 5, 2014

Есть/была ли у Вас привычка держаться за живот во время беременности?

Да - 44.8%
Нет - 20.7%
Не было беременности - 34.5%

Total votes: 58
The voting for this poll has ended on: жовтня 5, 2014
( 3 Голосов ) 

схуднення після пологівНарешті дев'ять місяців очікування закінчилися - довгоочікуваний малюк з'явився на світ! Чи це не щастя? Але радість материнства затьмарюється для молодої матусі фізичною втомою від пологів, недосипанням і часто болем в животі. Чи небезпечно це? Відповідь на це питання можна дізнатися зі статті.

Переймоподібні болі в животі пояснюються фізіологічним скороченням матки. Адже в період вагітності матка збільшується в десять разів від своїх початкових розмірів, щоб вмістити зростаючого малюка. Після пологів же вона приходить в своє стандартне стан, як наслідок, ці болі цілком нормальні. В основному такі болі-сутички відчуваються при прикладанні малюка до грудей, оскільки в цей час в організмі годуючої мами виробляється гормон окситоцин, що викликає скорочення матки. Тому при грудному вигодовуванні процес зменшення матки відбувається швидше.

Також слід пам'ятати, що пологи - це складний процес для організму жінки - розходяться кістки таза і напружуються зв'язки, тому дуже часто утворюються розриви і мікротріщини. Біль від цих пошкоджень може віддавати в низ живота. Звичайно, це відчуття не з приємних, але все ж воно нормальне і свідчить про те, що організм одужує і приходить в норму.

Болить живіт після пологів і в тому випадку, якщо застосовувалося кесарів розтин. Це хоч і вельми поширена, але все ж смугова операція, тому тимчасові болі в районі шва цілком природні. Все, що потрібно - це гігієна шва, носіння бандажа і дотримання охоронного режиму - не піднімати предмети вагою більше 3 кг.

Якщо в пологовому будинку перед випискою робили вишкрібання, то і в цьому випадку низ живота може хворіти певний період часу.

Таким чином, є багато природних причин болю в животі після пологів, коли не варто переживати чи «нестися» в лікарню, адже все пройде само по собі. Однак якщо через місяць болю після пологів не пройшли, слід здатися фахівця, щоб не допустити серйозного захворювання.

Найчастіше біль в животі виникає через проблеми з кишечником, адже при грудному вигодовуванні мама в корені міняє свій раціон харчування. Слід пити більше рідини, є маленькими порціями, якщо ж це не допомагає, то рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Варто відзначити, що якщо біль в животі доповнюється підвищеною температурою, кров'яними або гнійними виділеннями, то не виключається ендометрит - вірусне або грибкове запалення шару клітин, що покривають матку. Дане захворювання дуже небезпечне і вимагає негайного лікування.

Радість материнства НЕ затьмарять переживання про здоров'я, якщо точно знати, які болі в області живота після пологів природні.