^наверх

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

шугаринг киев

Совместимость имён

Имя девушки:
Имя парня:
( 4 Голосов ) 

планування вагітностіНі для кого не секрет, що з ходом часом ті чи інші засади та звичаї зазнають змін. Те, що було модно і прийнятно для наших батьків, може здаватися абсолютним абсурдом для нас і наступних поколінь. Не можна судити той чи інший момент історії, будь-яке явище тільки зі своєї точки зору. Ні в якому разі не можна порівняти різні покоління! Наші цінності, підвалини різняться практично в усьому. І питання підходу до сім'ї - не виняток.

Як кажуть в сучасному суспільстві «коли ми ще були в проекті ...» питання про планування вагітності не виникав. Так, сама вагітність і народження дитини сприймалося як диво, божий дар. Рідко зустрічалися ті, хто не хотів мати дітей. Багато чого відтоді змінилося. Сучасне покоління стало робити упор на кар'єрі, а родина стала поступово відсуватися на другий план. Все більше в моду стало входити запланована вагітність. Може воно й на краще (мається на увазі осмислений підхід до питання закладів дітей)!

Ось тільки сам цей процес планування аж ніяк не зводиться до прийняття рішення завести дитину, тут все набагато складніше (якщо мова йде про дійсно серйозному підході до справи). Давайте ознайомимося з тим, як потрібно правильно планувати вагітність.

Етапи планування вагітності.

1) Візит до лікаря.

Ви помиляєтеся, якщо думаєте, що найважливішим у даній справі є відмова від контрацепції. Ні, все починається з самого звичайного походу до лікаря.

Точніше не з зовсім звичайного, так як основна мета - перевірка здоров'я на готовність мати дітей. Це необхідно для того, щоб по можливості знизити до мінімуму ризик виникнення будь-яких проблем в період виношування дитини. Особливо попередні відвідини лікарів обов'язково тим, хто вже мав проблеми з виношуванням плоду. А яких саме лікарів потрібно відвідати?

Мабуть, в першу чергу слід звернутися до гінеколога. Там ви з'ясуєте загальний стан вашої статевої системи, а також наявність у вас статевих інфекцій. Якщо такі виявляться, потрібно буде пройти ретельне лікування на їх усунення, перш ніж ви зважитеся завести дитину. Пам'ятайте, що не вилікувана інфекція може передатися плоду як в процесі його розвитку, так і в ході пологів! Особливо усунення даної проблеми стосується безпосередньо майбутньої матері, однак наявність інфекції у чоловіків загрожує тим, що рано чи пізно вона (інфекція) передасться його партнерці.

На гінеколога обхід лікарів не закінчується. Так варто відвідати терапевта, стоматолога і особливо тих лікарів, на обліку в яких ви, можливо, стоїте (кардіолог, уролог, ендокринолог - все залежить від конкретної ситуації).

Також варто проконсультуватися з лікарем-генетиком, якщо у вас або у вашого чоловіка (дружини) в роду були спадкові захворювання або проблеми з виношуванням.

2) Стандартний набір аналізів.

Планування вагітності не обмежується банальною консультацією лікаря. Основним і важливим у підготовці до вагітності є збір і перевірка стандартних аналізів, які включають в себе такі як:

• загальний аналіз сечі;

• загальний і біохімічний аналізи крові;

• аналіз на визначення групи крові і резус-фактора майбутніх мами і тата. У випадку з різними резус - факторами у подружжя додатково здається аналіз крові на антитіла;

• кров на антитіла до генетичних захворювань: герпесу, ВІЛ, краснухи, токсоплазми, цитомегаловірусу й іншим. Якщо антитіл до якого-небудь вірусу не виявлено, необхідно зробити щеплення, щоб виключити можливість зараження під час вагітності (проте робиться щеплення не пізніше, ніж за 3 місяці до передбачуваної вагітності);

• аналіз крові на згортання;

• аналіз крові на гормони.

Відразу слід сказати, що дана процедура стосується як жінок, так і чоловіків.

В зачатті дитини участь беруть обидва, генетичний фонд дитини вбирає себе і від мами і від тата, так що здорові повинні бути обоє батьків.

3) Перехід на здоровий спосіб життя.

Як би це банально не звучало, але правильне харчування, здоровий сон і прогулянки благотворно позначаться не тільки на здоров'я майбутніх батьків, але і безпосередньо на їх маля. В наш час і так екологія навколишнього середовища не блищить наявністю корисних речовин, так навіщо збільшувати й без того погані умови для зародження ні в чому неповинного створення. Особливо слід відмовитися на етапі планування вагітності від шкідливих звичок: куріння, розпивання алкогольних напоїв, про вживання наркотичних засобів і мови бути не може.

Краще пропийте які-небудь вітамінні препарати, які зміцнять ваш організм і підготують його до народження дитинки.

4) Розстаємося з контрацептивами.

Ось ми і підійшли безпосередньо до останнього етапу підготовки до вагітності, точніше до усунення останнього бар'єра. Зараз величезний вибір протизаплідних засобів - від презервативів, до ушитих капсул.

Якщо ви з партнером, віддавали перевагу гормональному способу запобігання вагітності, слід зачекати щонайменше півроку, перш ніж організм знову відновить репродуктивну функцію. Якщо як протизаплідний засіб була обрана спіраль, термін відновлення організму менш тривалий (максимум 2 місяці після того, як її витягнуть).

Ну, от і все! Тепер ви повністю готові до того, щоб завести здорового повноцінного дитини. Дерзайте! Удачи в поповненні рядів вашої родини!